7 magistrantūros studentų iš ne ES/EEE šalių kofinansavimas, pagal „Tuition fee waiver“ programą 2021–2023 m. m.

7 magistrantūros studentų iš ne ES/EEE šalių kofinansavimas, pagal „Tuition fee waiver“ programą 2021–2023 m. m.

Finansuotas projektas

13 000 €

13 000 €

100%

Vilniaus universitetas kasmet teikia 5 stipendijas studijoms anglų arba rusų kalba talentingiems magistrantūros studentams ne iš Europos Sąjungos/Europos ekonominės erdvės šalių. 2019 m. į šias 5 stipendijas pretendavo apie 130 kandidatų.

Palaikydami šią iniciatyvą ir siekdami didesnio Vilniaus universiteto tarptautinio konkurencingumo šiemet papildomai skiriame 2 stipendijas iš Fondo investicijų grąžos bei tikslinės paramos. Vilniaus universiteto fondas iš neliečiamojo kapitalo investicijų grąžos šiam projektui skyrė 13 tūkst. eurų. Šiemet Vilniaus universitetas priims 7 talentingus studentus iš Ukrainos, Baltarusijos, Azerbaidžano ir Egipto.

Stipendijos pilnai padengia magistrantūros studijų kainą  anglų arba rusų kalbomis. Atrinktieji studentai gilins žinias šiose srityse: anglistika (Filologijos fakultetas), programų sistemos (Matematikos ir informatikos fakultetas), tarptautinė komunikacija (Komunikacijos fakultetas), tarptautinio verslo vadyba (Kauno fakultetas), tarptautinė ir Europos teisė (Teisės fakultetas),  farmacinė chemija (Chemijos ir geomokslų fakultetas) bei tarptautinių projektų vadyba (Verslo mokykla).

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Vilniaus universiteto tarptautinio konkurencingumo skatinimo.

Projekto rėmėjai

Įmonės / organizacijos

  • Vilniaus universiteto fondas (iš investicijų grąžos)