Stipendijos trims magistrantūros studentams ne iš ES/EEE šalių

Stipendijos trims magistrantūros studentams ne iš ES/EEE šalių

Finansuotas projektas

18 585 €

18 585 €

100%

Vilniaus universitetas kasmet teikia 5 stipendijas studijoms anglų arba rusų kalba talentingiems magistrantūros studentams ne iš Europos Sąjungos/Europos ekonominės erdvės šalių. Pernai į šias 5 stipendijas pretendavo apie 130 kandidatų.

Palaikydami šią iniciatyvą ir siekdami didesnio Vilniaus universiteto tarptautinio konkurencingumo šiemet papildomai skiriame 3 stipendijas iš Fondo investicijų grąžos bei tikslinės paramos. Šiemet Vilniaus universitetas priims 8 talentingus studentus iš Turkijos, Albanijos, Nigerijos, Indijos, Kosovo bei Pietų Korėjos.

Stipendijos pilnai padengia magistrantūros studijų kainą  anglų arba rusų kalbomis. Atrinktieji studentai gilins žinias šiose srityse: anglistika (Filologijos fakultetas), finansai ir bankininkystė (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas), Rytų Europos ir Rusijos studijos (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas), tarptautinio verslo vadyba (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas), tarptautinė ir Europos teisė (Teisės fakultetas), molekulinė biotechnologija (Gyvybės mokslų centras) bei skaitmeninė rinkodara (Verslo mokykla).

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Vilniaus universiteto tarptautinio konkurencingumo skatinimo.

Projekto Rėmėjai

  • Vilniaus universiteto fondas (12085 EUR iš neliečiamojo kapitalo investicinės grąžos)
  • Evaldas Rimšelis