Magistrantūros studentų iš ne ES/EEE šalių kofinansavimas (Tuition Fee Waiver 2020-2022)

Magistrantūros studentų iš ne ES/EEE šalių kofinansavimas (Tuition Fee Waiver 2020-2022)

Finansuotas projektas

18 585 €

2

Surinkta iš 18 585 €

Kartų paremta

Vilniaus universitetas kasmet teikia 5 stipendijas studijoms anglų arba rusų kalba talentingiems magistrantūros studentams ne iš Europos Sąjungos/Europos ekonominės erdvės (ES/EEE) šalių. „Tuition fee waiver“ programa kasmet sulaukia virš 100 paraiškų.

Palaikydami šią iniciatyvą ir siekdami didesnio VU tarptautinio konkurencingumo iš VU fondo investicijų grąžos bei tikslinės paramos skiriame papildomus 18,6 tūkst. Eur „Tuition fee waiver“ programai 2020-2022 m.m. (12,1 tūkst. Eur iš investicijų grąžos; 6,5 tūkst. Eur – iš tikslinės paramos). Papildomas VU fondo finansavimas užtikrins 8 talentingų magistrantūros studentų iš Turkijos, Albanijos, Nigerijos, Indijos, Kosovo bei Pietų Korėjos studijas įvairiose Vilniaus universiteto studijų programose.

Stipendijos pilnai padengia magistrantūros studijų kainą anglų arba rusų kalbomis. 2020-2022 m.m. studentai gilins žinias šiose srityse: anglistika (Filologijos fakultetas), finansai ir bankininkystė (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas), Rytų Europos ir Rusijos studijos (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas), tarptautinio verslo vadyba (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas), tarptautinė ir Europos teisė (Teisės fakultetas), molekulinė biotechnologija (Gyvybės mokslų centras) bei skaitmeninė rinkodara (Verslo mokykla).

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie VU tarptautinio konkurencingumo skatinimo.

Projekto rėmėjai

Įmonės / organizacijos

  • Vilniaus universiteto fondas (iš investicijų grąžos)

Fiziniai asmenys

  • Evaldas Rimšelis