Arvydui Andrijauskui bei Linos ir Dano Tvarijonavičių šeimai suteikti VU mecenatų vardai

2022 07 01

Arvydui Andrijauskui bei Linos ir Dano Tvarijonavičių šeimai suteikti VU mecenatų vardai

Liepos 1 d. studijų metų pabaigos iškilmėse Finis Anni Academici VU fondo dalininkams Arvydui Andrijauskui ir Linos ir Dano Tvarijonavičių šeimai buvo suteikti garbingi Vilniaus universiteto mecenatų vardai.

VU mecenatas Arvydas Andrijauskas

„Senato pirmininkė paminėjo žodį laisvė. Ir man kilo atmintyje toks epizodas, kai paskaitos metu kurso draugas leptelėjo kažkokią nesąmonę. Man labiausiai įstrigo dėstytojo reakcija į tai. Jis ramiai tarė: „Sprendžiant iš jūsų žodžių, galima teigti, jog Einšteinas buvo neteisus. Pabandykite tai įrodyti, kolega“. Už laisvę, kuri egzistavo visada! Už skatinimą mąstyti, abejoti ir siekti!“, – atsiimdamas mecenato statulėlę sakė filantropas, knygų leidybos ir prekybos grupių „Alma littera“ pagrindins akcininkas, valdybos pirmininkas ir vadovas Arvydas Andrijauskas.

 

VU mecenatai Danas Tvarijonavičius ir Lina Tvarijonavičienė

Šeimos vardu kalbėjęs Danas Tvarijonavičius akcentavo, jog dabar į gyvenimą žengiantiems studentams teko nelengvi metai ir išbandymai. „Daugiau nei 100 metų pasaulyje nebuvo tokios pandemijos, daugiau nei 80 metų Europoje nevyko toks karas. Tik šių įvykių akivaizdoje suvokiame savo būties trapumą ir ateities neužtikrintumą. Naujai kartai atiteks nauji iššūkiai ir darbai. Tam ypatingai svarbu žinios, kurias išsinešate“, – sakė filantropas, įmonės „Roquette Amilina“ valdybos pirmininkas ir akcininkas Danas Tvarijonavičius.

 

Studijų metų pabaigos iškilmės Finis Anni Academici

Filantropai 300 tūkst. Eur sumomis remia VU neliečiamąjį kapitalą, papildomai finansuoja kitus tikslinius projektus, skiria savo laiką, patirtį ir žinias VU fondo stiprinimui. Džiaugiamės mecenatų pripažinimu.