Išdalinti LT VCA kurso baigimo sertifikatai ir stipendijos

2023 06 06

Išdalinti LT VCA kurso baigimo sertifikatai ir stipendijos

Išskirtinėje Vilniaus universiteto (VU) Rektoriaus auloje išdalinti Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos (LT VCA) kurso „Privatus ir rizikos kapitalas: mažiau teorijos, daugiau praktikos“ sertifikatai. Pažangiausiems kurso studentams taip pat įteiktos „BaltCap“ ir „Alter Domus“ 1 tūkst. Eur vertės stipendijos.

„Ačiū, kad organizuojate tokias prasmingas ir vertingas paskaitas. Dalyvavimas šiame kurse ir gautos žinios buvo labai svarbi patirtis ir geriausias atlygis!“, – apie kursą atsiliepė vienas iš studentų.

2023 m. kovą VU fondas drauge su LT VCA ir VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetu pristatė pirmąjį ir vienintelį Lietuvoje kursą, dedikuotą susipažinimui su privataus ir rizikos kapitalo industrija. Du mėnesius paskaitas skaitė aukščiausio lygio investuotojai ir savo sričių profesionalai iš „BaltCap“, „Invega“, „INVL Asset Management“, „Contrarian Ventures“, „Firstpick“, „Swedbank“, „Superia“, „TGS Baltic“, „Civitta“, „LitCapital“, „LastMile“, „Practica Capital“, „Livonia Partners“.

_

Akimirkos iš sertfikatų įteikimo – galerijoje. Nuotr. Mariaus Linausko