Universitete svečiavosi Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos nariai

2022 06 29

Universitete svečiavosi Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos nariai

2021 m. pabaigoje Vilniaus universiteto (VU) fondas prisijungė prie Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos (LT VCA), kurią vienija dešimtys narių, vykdančių įvairių rūšių rizikos kapitalo veiklą. Asociacija kartu su Lietuvos institucijomis ir partneriais dalyvauja formuojant ir įgyvendinant bendrą rizikos ir privataus kapitalo verslo politiką.

Šią vasarą VU fonde pirmą kartą įvyko tradicinis LT VCA​ renginys „Svečiuose pas narį“. Gidė Birutė Valatkienė vedė bendruomenę po įspūdingą VU senamiesčio architektūrinį ansamblį. VU fondo direktorius Justinas Noreika Mažojoje auloje svečiams skaitė pranešimą apie universitetinius neliečiamojo kapitalo fondus. Susirinkusieji dalinosi mintimis apie Lietuvos švietimo ir mokslo finansavimą, VU fondo ateitį, Universiteto progresą.

„Išties džiaugiamės prisijungę prie LT VCA. Narystė joje suteiks mums naujų investavimo ir perspektyvaus bendradarbiavimo galimybių. VU fondas mielai prisidės prie Lietuvos startuolių ekosistemos švietimo plėtros kartu su LT VCA. Be to, kaip pirmasis ir vienintelis universitetinis neliečiamojo kapitalo fondas Lietuvoje, tikimės praturtinti asociaciją nauja patirtimi ir būti geriau atstovaujami valstybės lygiu“, – apie prisijungimą prie LT VCA yra sakęs VU fondo direktorius J. Noreika.

_

Tropinį karštį padėjo atlaikyti Būkčia Kombučia“

Daugiau renginio akimirkų žemiau (Edgaro Kurausko nuotr.)

Esame labai dėkingi už skirtą paramą! Tavo indėlis į VU padeda mums tobulėti, užtikrinti Universiteto ateitį ir įgyvendinti reikalingus projektus.