Parama VU Dramos teatro spektaklio pagal V. Šekspyro „Romeo ir Džuljeta“ sukūrimui

Parama VU Dramos teatro spektaklio pagal V. Šekspyro „Romeo ir Džuljeta“ sukūrimui

0 €

0

Surinkta iš 5 000 €

Kartų paremta

Kita suma

Vilniaus universiteto Dramos teatras kviečia prisidėti prie naujojo spektaklio pagal V.Šekspyro tragediją „Romeo ir Džuljeta“ sukūrimo! Surinktos lėšos bus panaudotos spektaklio pastatymui.

VU Dramos teatras, Jėzuitų ordino dėka, gimė beveik kartu su Vilniaus universitetu 1570 m., nuo to laiko tapo neatsiejama jo dalimi. Išgyvenęs daugybę įvairiausių metamorfozių, prieš ketverius metus jis pradėjo naują etapą su režisiere Felicija Feifere ir siekia įsitvirtinti Lietuvos teatro kontekste, kaip aukštos meninės kokybės siekiantis ir nuolatos savo auditoriją plečiantis, pilnavertis scenos menų veikėjas.

Šiandienis VU Dramos teatras drąsiai neria į gilesnį pasaulio ir savęs pažinimą, atranda savo ribas, ugdo įgūdžius ir meistriškumą, kurie jau tapo pripažinti tarptautinėje scenoje. Lietuvoje ir užsienyje sėkmingai pristatę spektaklį „Valanda 00“, teatras imasi naujų darbų.

2024 m. pasaulyje bus minimos 460-osios V.Šekspyro gimimo metinės. Vos kelių metų skirtumas, nuo žymiausio visų laikų dramaturgo gimimo Anglijoje ir universitetinio teatro Lietuvoje atsiradimo, skatina ieškoti naujų dialogų su istorinę atmintį saugančiu universitetiniu jaunimu bei mesti iššūkį Šekspyro Lietuvoje interpretacijų kūrėjams.

Pasirinkę netradicinį požiūrio kampą, VU Dramos teatro nariai šiuo metu ruošiasi spektaklio pagal Viljamo Šekspyro pjesę „Romeo ir Džuljeta“ pastatymui ir pradeda ieškojimus, nutapančius puikiai pažįstamą meilės istoriją naujomis spalvomis.

2024 m. gegužės mėnesį VU Dramos teatras planuoja pristatyti naujojo spektaklio ištrauką, o 2024 m. rudenį – spektaklio premjerą, kuri vyks VU teatro salėje. Parama spektaklio pastatymui renkama iki 2024 m. spalio 1 d.

Daugiau apie VU Dramos teatrą skaitykite VU Kultūros centro interneto svetainėje arba Facebook paskyroje.

_

Paramą VU Dramos teatrui galima skirti ir bankiniu pavedimu:

Sąskaitos numeris → LT43 7300 0101 7873 9145 (AB „Swedbank“)
Paskirtis → Parama VU Dramos teatrui
Gavėjas → Paramos fondas Vilniaus universiteto fondas ( į/k 304222713)

Kai paramos suma didesnė kaip 14,5 tūkst. Eur, reikalingas notarinis sutarties tvirtinimas. Šiuo ir kitais paramos sutarčių klausimais pasirūpins Vilniaus universiteto fondas. Susisiekite jums patogiu būdu.

Kontaktinis asmuo:

Sonata Adomaitienė
VU Kultūros centro Kultūros projektų vadovė
sonata.adomaitiene@kc.vu.lt
+370 699 36353

Projekto rėmėjai

Šiuo metu rėmėjų dar nėra

Esame labai dėkingi už skirtą paramą! Tavo indėlis į VU padeda mums tobulėti, užtikrinti Universiteto ateitį ir įgyvendinti reikalingus projektus.