Magistrantūros studentų iš ne ES/EEE šalių kofinansavimas (Tuition Fee Waiver 2023-2025)

Magistrantūros studentų iš ne ES/EEE šalių kofinansavimas (Tuition Fee Waiver 2023-2025)

Finansuotas projektas

8 500 €

1

Surinkta iš 8 500 €

Kartų paremta

Vilniaus universitetas kasmet teikia 5 stipendijas studijoms anglų arba rusų kalba talentingiems magistrantūros studentams ne iš Europos Sąjungos/Europos ekonominės erdvės (ES/EEE) šalių. „Tuition fee waiver“ programa kasmet sulaukia virš 100 paraiškų.

Palaikydami šią iniciatyvą ir siekdami didesnio VU tarptautinio konkurencingumo iš VU fondo investicijų grąžos bei tikslinės paramos skiriame papildomus 8,5 tūkst. Eur „Tuition fee waiver“ programai 2023-2025 m.m. Papildomas VU fondo finansavimas užtikrins 6 talentingų magistrantūros studentų iš Azerbaidžano, Pakistano, Jordanijos ir Sakartvelo.

Stipendijos pilnai padengia magistrantūros studijų kainą anglų arba rusų kalbomis. 2023-2025 m.m. studentai žinias gilins šiose srityse: farmacinė chemija (VU Chemijos ir geomokslų fakultetas), ekonominė analitika (VU EVAF), programų sistemos (VU Matematikos ir informatikos fakultetas), tarptautinė ir Europos teisė (VU Teisės fakultetas), Rytų Europos ir Rusijos studijos (VU TSPMI) ir tarptautinė projektų vadyba (VU Verslo mokykla).

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie VU tarptautinio konkurencingumo skatinimo.

Projekto rėmėjai

Organizacijos

  • Vilniaus universiteto fondas (iš investicijų grąžos)