Geriausiems VU Medicinos fakulteto studentams įteiktos vardinės John ir Idos Valauskų subfondo stipendijos

2023 03 28

Geriausiems VU Medicinos fakulteto studentams įteiktos vardinės John ir Idos Valauskų subfondo stipendijos

VU Medicinos fakulteto Tarybos posėdyje įteiktos John ir Ida Valauskų neliečiamojo kapitalo subfondo stipendijos geriausiai besimokantiems VU Medicinos fakulteto studentams. Įteikdamas simbolinius stipendijų čekius dekanas prof. Dalius Jatužis pasidžiaugė, kad kasmet gerai besimokančių studentų Medicinos fakultete daugėja.

„Norėtųsi pasveikinti ir įvertinti visus gerai besimokančius studentus. Jie neabejotinai yra mūsų fakulteto ir visos Lietuvos, gal netgi pasaulio, medicinos ateitis! Labai gaila, kad norai ne visada sutampa su galimybėmis. Bet šiandien galime pasveikinti geriausius iš geriausių. Labai smagu ir gera jus, mieli studentai, matyti čia, visi labai žavimės jūsų kruopščiu ir nuosekliu darbu!“ – sakė prof. Dalius Jatužis.

 

„Pastangos, kruopštumas ir didelė kantrybė yra kertiniai sėkmės akmenys studijuojant Medicinos fakultete. Įvertindami studentus už puikius akademinius rezultatus – parodome, kad jais tikime, vertiname jų pastangas ir skatiname būti dar atkaklesniais“, – teigė Ikidiplominių studijų prodekanė doc. Laura Nedzinskienė.

Iki šiol į John ir Idos Valauskų stipendijas pretenduoti galėjo tik lietuviai studentai. Šiemet buvo nutarta paskatinti ne tik lietuvius, bet ir užsieniečius studentus. „Studentai iš užsienio per dešimt metų, kiek vykdome studijas anglų kalba, tapo neatsiejama mūsų fakulteto bendruomenės dalimi. Visuose lygmenyse siekiame maksimalios jų integracijos, todėl natūraliai atėjo sprendimas įtraukti juos į konkursą“, – teigė prodekanė.

225 Eur vienkartinės stipendijos įteiktos šiems studentams:

  • Jonas Navalinskas (Medicinos studijų programa lietuvių kalba, 4 kursas)
  • Nina Natha Mueller (Medicinos studijų programa anglų kalba, 4 kursas)
  • Gabija Vilutytė (Medicinos studijų programa lietuvių kalba, 5 kursas)
  • Nima Ahadpour Bakhtiari (Medicinos studijų programa anglų kalba, 5 kursas)
  • Kristijonas Puteikis (Medicinos studijų programa lietuvių kalba, 6 kursas)
  • Alon Vainger (Medicinos studijų programa anglų kalba, 6 kursas)

Konkurse John ir Ida Valauskų stipendijai gauti dalyvauja visi gerai besimokantys VU Medicinos fakulteto studentai, kurie dar nėra gavę šios stipendijos ir studijuoja ne mažiau kaip penkis semestrus. Stipendijos teikiamos kiekvienais metais kovo mėnesį. Stipendijų gavėjai atrenkami pagal akademinius pasiekimus.

Pernai iš John ir Idos Valauskų fonde likusių 45 tūkst. Eur buvo suformuotas to paties vardo neliečiamojo kapitalo subfondas VU fonde. Profesionali VU fondo investavimo strategija leis užtikrinti ne tik John ir Idos Valauskų subfondo augimą, bet ir didesnes stipendijas ateityje.

_

Daugiau apie naujai suformuotą subfondą.