Investicijų valdymo bendrovė „Nter Asset Management“ VU fondui skyrė 10 tūkst. eurų

2024 06 07

Investicijų valdymo bendrovė „Nter Asset Management“ VU fondui skyrė 10 tūkst. eurų

Investicijų valdytoja, į kurios fondus VU fondas yra sėkmingai investavęs, nusprendė abipusį pasitikėjimą užtvirtinti ir parama VU fondo misijai. Turto valdymo bendrovė „Nter Asset Management“ VU fondui skyrė 10 tūkst. eurų.

„Mūsų, kaip investicijų valdymo bendrovės, viena iš pagrindinių remiamų krypčių yra investicija į šalies mokslą. Džiaugiamės, galėdami finansiškai prisidėti prie Vilniaus universiteto neliečiamojo kapitalo fondo, kurio tikslas – ne tik užtikrinti universiteto finansinį stabilumą, bet ir didinti Lietuvos švietimo bei mokslo konkurencingumą globaliai. Daugelis mūsų įmonės darbuotojų, įskaitant ir mane patį, yra šio universiteto alumnai, todėl ypatingai džiugu matyti kryptingą šio universiteto plėtrą“, – sako „Nter Asset Management“ partneris ir investicijų valdymo skyriaus vadovas Benas Poderis.

„Nter Asset Management“ ‒ daugiau nei 20 metų veikianti, Lietuvos banko prižiūrima įmonė, valdanti 14 kolektyvinio investavimo subjektų, kurios bendras valdomas turtas viršija 150 mln. Eur. Įmonės specializacija apima nekilnojamojo turto, privačios skolos ir privataus kapitalo turto klases.

Pernai metais „Nter Asset Management“ įsikūrė legendiniame biurų pastate adresu Jogailos g. 9A, kurio atnaujinimo patys ir ėmėsi. Susitikimo metu įmonės partneris ir generalinis direktorius Mantas Skipitis pavedžiojo po atsinaujinusį verslo centrą „Jogaila“ ir papasakojo apie į kultūros vertybių registrą įtrauktą vieną pirmųjų nepriklausomos Lietuvos postmodernistinių architektūros kūrinių Vilniuje.

„Investicijų valdytojai bene geriausiai rinkoje supranta VU neliečiamojo kapitalo fondo išskirtinumą, mus visus vienija bendras supratimas: pinigai uždirba pinigus. Labai didžiuojamės „Nter Asset Management“ parodyta lyderyste ir pavyzdžiu, kaip sėkmingai veikiančios investicijų valdymo bendrovės gali prisidėti prie jų vertybes atitinkančių visuomenei naudingų iniciatyvų“, – džiaugiasi VU fondo direktorius Justinas Noreika, CFA.

VU fondas dėkoja „Nter Asset Management“ komandai už investiciją į Lietuvos švietimo ir mokslo ateitį!