Virš 170 VU studentų, alumnų ir industrijos atstovų sėkmingai baigė LT VCA kursą apie privataus ir rizikos kapitalo industriją

2024 06 11

Virš 170 VU studentų, alumnų ir industrijos atstovų sėkmingai baigė LT VCA kursą apie privataus ir rizikos kapitalo industriją

Daugiau nei 170 Vilniaus universiteto studentų, alumnų ir industrijos atstovų sėkmingai baigė Lietuvos privataus ir rizikos kapitalo asociacijos organizuotą kursą „Breaking into the Finance World: Private Equity and Venture Capital“.

Net 40 dalyvių pasižymėjo šimtaprocentiniu lankomumu ir išlaikė egzaminą aukščiausiu balu. Kurso klausytojams įteiktos keturios 700-1000 Eur vertės stipendijos ir apmokamų praktikų apdovanojimai. Anot kursą lankiusių dalyvių, vidutinis paskaitų įvertinimas siekia 4,4 balo iš 5.

Už stipendijas ir praktikų galimybes padėkos skrieja įmonėms „Alter Domus“, „Mazars“, „The Citco Group Limited“ ir „FO Consulting group“. Dėstytojai-profesionalai, be kurių šis kursas nebūtų įmanomas: Šarūnas Barauskas, Gintas Daniusevičius, Jonė Vaitulevičiūtė, Tomas Kemtys, Deimantė Korsakaitė, Julius Dukšta, Šarūnas Skyrius, Justinas Milašauskas, Arvydas Bložė ir Rapolas Markevičius.

VU fondas džiaugiasi galėjęs prisidėti prie LT VCA kurso pradžios 2023 m., tęstinumo, auginimo ir tobulinimo šiemet.

Ugniaus Bagdonavičiaus nuotraukos.