VU fondo Investicijų valdybos pirmininkas Alius Jakubėlis: nėra klaidų, yra situacijos ir pamokos

2022 09 14

VU fondo Investicijų valdybos pirmininkas Alius Jakubėlis: nėra klaidų, yra situacijos ir pamokos

Tęsiame pažintis su VU fondą kuriančiais žmonėmis. Jūsų dėmesiui – Alius Jakubėlis, investuotojas, finansų maklerio įmonė Orion Securities“ generalinis direktorius. A. Jakubėlis pro bono pagrindais dirba VU fondo Investicijų valdybos pirmininku, prisideda prie fondo rezultatyvumo ir profesionalumo. Kviečiame artimiau susipažinti su A. Jakubėliu.

Kas jus labiausiai įkvepia ir motyvuoja būti VU neliečiamojo kapitalo fondo Investicijų valdybos pirmininku?

Žmogui būdinga ieškoti savirealizacijos, ir ji galima tik tada, kai prisidedi prie kažko didesnio, prie bendruomenes geroves kūrimo. Šis fondas yra puiki galimybė prisidėti ne tik prie akademines bendruomenės, bet ir prie visuomenės gerovės kūrimo.

Iš kokios investavimo klaidos daugiausiai išmokote pats? Kokių klaidų patartumėte vengti pradedantiems investuoti?

Pradedantiems investuoti siūlau daugiau bendrauti su kvalifikuotais konsultantais (ne draugais :)), perskaityti bent porą knygų apie investavimą ir svarbu pradėti nors ir nuo labai nedaug. Manau, kad klaidų žmogaus gyvenime nėra, yra tik situacijos ir pamokos : ) Kviečiu būti aktyviems ir domėtis viskuo, nes tai įdomu ir naudinga.

Koks neseniai sužinotas faktas ar išgirsta mintis paskatino iš naujo susimąstyti apie gyvenimą, pakeitė jūsų kasdienybę?

Bandau suprasti, ko galiu pasimokyti ar išmokti iš Ukrainoje vykstančio karo.

Kokį filmą, serialą, knygą ar mėgstamą laisvalaikio praleidimo būdą rekomenduotumėte išbandyti?

Nueiti į jogos užsiėmimus. Tai padeda nurimdyti išblaškytą protą : )

Į kurį pasaulio kampelį svajojate nukeliauti?

Esu aplankęs daug šalių. Nesu buvęs Pietų Amerikoje, Afrikoje. Labiausia patinka Italija. Iš išskirtinių kelionių paminėčiau Indiją.

_

Daugiau apie VU fondo valdymą.

Esame labai dėkingi už skirtą paramą! Tavo indėlis į VU padeda mums tobulėti, užtikrinti Universiteto ateitį ir įgyvendinti reikalingus projektus.