Magistrantūros studentų iš ne ES/EEE šalių kofinansavimas (Tuition Fee Waiver 2022-2024)

Magistrantūros studentų iš ne ES/EEE šalių kofinansavimas (Tuition Fee Waiver 2022-2024)

Finansuotas projektas

8 500 €

1

Surinkta iš 8 500 €

Kartų paremta

Vilniaus universitetas kasmet teikia 5 stipendijas studijoms anglų arba rusų kalba talentingiems magistrantūros studentams ne iš Europos Sąjungos/Europos ekonominės erdvės (ES/EEE) šalių. „Tuition fee waiver“ programa kasmet sulaukia virš 100 paraiškų.

Palaikydami šią iniciatyvą ir siekdami didesnio VU tarptautinio konkurencingumo iš VU fondo investicijų grąžos bei tikslinės paramos skiriame papildomus 8,5 tūkst. Eur „Tuition fee waiver“ programai 2022-2024 m.m. Papildomas VU fondo finansavimas užtikrins 6 talentingų magistrantūros studentų iš Naujosios Zelandijos, Sakartvelo, Albanijos ir Pakistano studijas įvairiose Vilniaus universiteto studijų programose.

Stipendijos pilnai padengia magistrantūros studijų kainą anglų arba rusų kalbomis. 2022-2024 m.m. studentai žinias gilins šiose srityse: anglų kalbos studijos (Filologijos fakultetas), matematikos (Matematikos ir informatikos fakultetas), tarptautinė ir Europos teisė (Teisės fakultetas), Rytų Europos ir Rusijos studijos (TSPMI), molekulinė biologija (VU GMC), rinkodaros ir integruota komunikacija (VU EVAF).

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie VU tarptautinio konkurencingumo skatinimo.

Projekto rėmėjai

Įmonės / organizacijos

  • Vilniaus universiteto fondas (iš investicijų grąžos)
Esame labai dėkingi už skirtą paramą! Tavo indėlis į VU padeda mums tobulėti, užtikrinti Universiteto ateitį ir įgyvendinti reikalingus projektus.