Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų vardo subfondas VU Šiaulių akademijai remti

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų vardo subfondas VU Šiaulių akademijai remti

57 510 €

5

Surinkta iš 100 000 €

Kartų paremta

Kita suma

2024 m. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (ŠPPAR) drauge su Šiaulių miesto ir regiono švietimui neabejingų verslo atstovų pagalba siekia sutelkti 100 tūkst. Eur vertės vardinį neliečiamojo kapitalo subfondą, iš kurio investicijų grąžos remiama VU Šiaulių akademija ir su ja susijusios iniciatyvos.

Rūmai šiam tikslui jau skyrė 50 tūkst. Eur. ŠPPAR kviečia visuomenę toliau auginti subfondą ir prisidėti prie Šiaulių miesto švietimo ir mokslo pažangos. Iš investicijų grąžos numatoma steigti stipendijas, premijas ir kitaip skatinti VU Šiaulių akademijos studentus, dėstytojus ir mokslininkus.

„Ši investicija ne tik stiprins aukštąjį mokslą Šiaulių regione, bet ir prisidės prie mūsų bendruomenės augimo, tarptautinio konkurencingumo bei padės kurti stipresnę, inovatyvesnę švietimo aplinką mūsų regione. Tai yra puiki galimybė parodyti mūsų regiono verslo lyderystę ir įsipareigojimą skatinti švietimo pažangą“, – sako ŠPPAR Tarybos prezidentas Vytis Lembutis.

 

VU Šiaulių akademija

Vyriausybei įgyvendinant universitetų tinklo pertvarką nuo 2021 m. sausio 1 d. Šiaulių universitetas tapo Vilniaus universiteto dalimi – VU Šiaulių akademija ir veikia kaip vienas iš trijų pagrindinių mokytojų rengimo centrų Lietuvoje, plėtojantis ir regionui aktualias studijų programas. VU Šiaulių akademija – aukštoji universitetinė mokykla Šiaurės Lietuvoje, įvairiomis institucinėmis formomis veikianti jau daugiau nei 70 m.

Šiandien VU Šiaulių akademijoje siūloma rinktis nuolatinės ar ištęstinės formos studijų programas, kurių iš viso vykdoma per 20: ekologijos, informatikos, inžinerijos, matematikos, socialinių, sveikatos, ugdymo mokslų, humanitarinių, verslo ir viešosios vadybos ir kt.  Čia vykdomos ne tik bakalauro (pirmosios pakopos), magistrantūros (antrosios pakopos) ir doktorantūros (trečiosios pakopos, 4 mokslo kryptys) studijos, bet ir tęstinio mokymo, neformalaus visuomenės švietimo programos, papildomosios studijos, programos kolegijų absolventams, ketinantiems studijuoti magistrantūroje.

VU Šiaulių akademijoje veikia du institutai, kuriuose ir yra plėtojami visi organizacijos mokslininkų atliekami mokslo tyrimai bei vykdomos visos studijų programos: Edukologijos institutas, Regionų plėtros institutas bei Mokymosi visą gyvenimą centras. VU Šiaulių akademijoje veikia modernus VU bibliotekos Šiaulių akademijos Informacijos centras, Botanikos sodas. Veiklą pradėjo ir pirmasis Lietuvoje STEAM centras.

 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Įkurta 1992 m., ŠPPAR – stipriausia asocijuota verslo struktūra Šiaulių regione regione, daugiau nei 30 metų burianti jauną ir brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovaujanti ir ginanti verslo interesus regione ir Lietuvoje. Pasitelkiant šiuolaikines vadybos, technologijų ir žmogiškąsias kompetencijas ŠPPAR yra viena pažangiausių, stipriausių, lyderiaujančių verslo bendruomenių Šiaurės Lietuvos regione.

ŠPPAR atstovaudami nariams, padeda regiono ūkio subjektams plėsti tarptautinius ekonominius ryšius su užsienio partneriais, didinti prekių eksportą ir lietuviškų prekių patekimą į užsienio rinkas, pritraukti tiesiogines užsienio investicijas. ŠPPAR didelį dėmesį skiria palankios verslui aplinkos kūrimui regione, verslumo skatinimui ir socialinio dialogo stiprinimui.

_

Paramą subfondui galima skirti ir bankiniu pavedimu:

Sąskaitos numeris → LT12 7300 0101 8556 2392 (AB „Swedbank“)
Paskirtis → Parama ŠPPAR subfondui
Gavėjas → Paramos fondas Vilniaus universiteto fondas ( į/k 304222713)

Paramos sutartims virš 14,5 tūkst. Eur reikalingas notarinis tvirtinimas, kuriuo pasirūpins Vilniaus universiteto fondas. Susisiekite jums patogiu būdu.

Subfondo rėmėjai

Juridiniai rėmėjai

  • UAB „Solidus Vox“
  • UAB „Affidea Lietuva“
  • UAB „Cherry Servers“
  • Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Fiziniai rėmėjai

  • Jolanta Aleknavičiūtė