„Arimex“ vardo neliečiamojo kapitalo subfondas VU bendruomenės judumui skatinti

„Arimex“ vardo neliečiamojo kapitalo subfondas VU bendruomenės judumui skatinti

100 000 €

1

Surinkta

Kartų paremta

Kita suma

Riešutų ir džiovintų vaisių tiekėja „Arimex“ skyrė 100 tūkst. Eur vardiniam neliečiamojo kapitalo subfondui. Išmokos iš subfondo kapitalo investicijų grąžos bus nukreiptos Vilniaus universiteto bendruomenės judumą ir sveikatingumą skatinančioms iniciatyvoms remti.

Iš kairės: VU fondo direktorius Justinas Noreika, „Arimex“ įkūrėjas ir direktorius Arnas Jurskis, VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas ir VU Sveikatos ir sporto centro direktorė dr. Ramunė Žilinskienė

„Arimex“ siekiame kurti teigiamą pokytį visuomenėje, skatindami rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Jau ilgus metus buriame bendruomenes, edukuojame, kasmet prisidedame prie šimtų sveikos gyvensenos iniciatyvų sėkmės. Šiandien didžiuojamės, jog šios mūsų pastangos pasieks ir Vilniaus universiteto bendruomenę. Tvirtai tikime, kad investicija į universiteto bendruomenės sveikatingumą padės puoselėti kultūrą, kurioje susijungia energija, entuziazmas, nauja jėga ir pozityvumas, skatinantys universiteto talentus siekti dar aukštesnių akademinių pasiekimų, garsinančių mūsų šalį“, – sako „Arimex“ įkūrėjas ir direktorius Arnas Jurskis.

Sveikatingumo iniciatyvų stiprinimu Universitete siekiama kasmet meilę sportui išugdyti bent pusšimčiui bendruomenės narių, kurie nuosekliai ir kryptingai propaguotų aktyvų gyvenimo būdą. Parama užtikrins didesnes galimybes žmonių motyvacijai, treniruočių organizavimui ir dalyvavimui sporto renginiuose.

Judumo ir sveikatingumo vėliavą Universitete neša VU Sveikatos ir sporto centras. Remiantis rašytiniais šaltiniais, jau XVI a. Jėzuitų akademijos laikais turistinės kelionės, šaudymas iš lanko, o šiek tiek vėliau – ir fechtavimas, jojimas bei baliniai šokiai buvo svarbia sveikos gyvensenos dalimi. Universiteto rinktinės dalyvauja Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatuose, SELL studentų žaidynėse, kitose respublikinėse bei tarptautinėse varžybose.

VU kiekvienais mokslo metais organizuojamos tarpfakultetinės Rektoriaus Taurės varžybos, kuriose entuziastingai rungiasi visų universiteto fakultetų komandos. Studentai startuoja lengvosios atletikos, kroso, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, moterų ir vyrų krepšinio, futbolo, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, tinklinio, keliautojų sporto varžybose.

Universiteto studentams vedamos lengvosios atletikos, moterų ir vyrų krepšinio, plaukimo, sunkumų ir svarsčių kilnojimo, aerobinės gimnastikos, keliautojų sporto, orientavimosi sporto, stalo teniso, dziudo, sambo, futbolo, tinklinio treniruotes.

Vilniaus gyventojai ir svečiai maloniai priimami universiteto sporto bazėse, įsikūrusiose Saulėtekio al. 2, Saulėtekio al. 26 ir M. K. Čiurlionio g. 21, kur galima individualiai treniruotis (sportuoti treniruoklių salėje, bėgioti stadione, surinkus komandą, žaisti futbolą, krepšinį, stalo tenisą, tinklinį ir kt). ar lankyti siūlomus grupinius užsiėmimus.

_

Apie „Arimex“:

„Arimex“ riešutų ir džiovintų vaisių rinkoje veikia nuo 1995 m. Per ketvirtį amžiaus įmonė tapo lydere Baltijos ir Šiaurės šalių regione, vykdo plėtrą Vakarų Europoje.

„Arimex“ tiki, kad gerovė bendruomenėms grįžta gerove pačiai įmonei, todėl daug investuoja į socialiai atsakingą ir tvarią veiklą, kuria siekiama paskatinti pokyčius visuomenėje. Viena svarbiausių krypčių – sveikos gyvensenos skatinimas. Tiekdama aukščiausios kokybės sveikus užkandžius be pridėtinio cukraus „Arimex“ siekia ugdyti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius. Kiekvienais metais įmonė remia dešimtis šalies sporto federacijų ir sportininkų, investuoja į vartotojų edukaciją, inicijuoja daugiau nei šimtą aktyvios gyvensenos iniciatyvų.

Sveika gyvensena yra svarbi ir pačios įmonės komandos kultūros dalis. „Arimex“ vadovo Arno Jurskio pasiekimų sąraše – įveikti didžiausi pasaulio maratonai ir 100 šalių aukščiausios viršukalnės, „Ironman“ triatlonas ir kt. Įmonės darbuotojai drauge treniruojasi, dalyvauja sporto varžybose, įmonėje gyvuoja dviratininkų ir žygeivių komandos, darbuotojai į darbą mina dviračiais, biuro zonoje nerūkoma, nevartojama pridėtinio cukraus.

_

Paramą subfondui galima skirti ir bankiniu pavedimu:

Sąskaitos numeris → LT47 7300 0101 8333 4933 (AB „Swedbank“)
Paskirtis → Arimex subfondui
Gavėjas → Paramos fondas Vilniaus universiteto fondas ( į/k 304222713)

Kai paramos suma didesnė kaip 14,5 tūkst. eurų, reikalingas notarinis sutarties tvirtinimas, kuriuo pasirūpins Vilniaus universiteto fondas. Susisiekite jums patogiu būdu.

Subfondo rėmėjai

Juridiniai rėmėjai

  • UAB „Arimex“

Fiziniai rėmėjai