VU Kauno fakulteto neliečiamojo kapitalo subfondas

VU Kauno fakulteto neliečiamojo kapitalo subfondas

101 550 €

15

Surinkta

Kartų paremta

110 486 €

Vertė 2023 m. IV ketvirtį

Kita suma

Vilniaus universiteto Kauno fakultetas pristato savo neliečiamojo kapitalo subfondą ir kviečia visuomenę, fakulteto partnerius ir draugus bei alumnų bendruomenę prisidėti skiriant paramą internetu. Pradžią VU Kauno fakulteto subfondui davė dosni 100 tūkst. eurų parama iš įmonių grupės „ACME Grupė“.

Justinas Noreika, Tomas Palšis, Kęstutis Driaunys, Stepas Telešius, Stede Ingram, Giedrius Romeika

„Švietimas – tai prioritetinė, tiek mūsų pačių, tiek „ACME Grupės“ socialinės atsakomybės sritis. Dėl kiekvienos investicijos į švietimą, manau, kad laimi visi. Pirmiausiai dėl to, kad mūsų valstybės didžiausias turtas ir kapitalas yra talentingi žmonės, kurie geba kurti puikiai veikiančius vienaragius, atverti naujas verslų sritis ir garsinti mūsų šalį. Todėl, manome, valstybės švietimas yra visų mūsų reikalas,“ – įsitikinęs Tomas Palšis, vienas iš „ACME Grupė“ įkūrėjų.

 

Apie VU Kauno fakultetą

Vilniaus universitetui Kauno regione nuo 1964 m. atstovauja VU Kauno fakultetas, unikalus savo istorija ir šiandiena. Įsikūręs Kauno senamiesčio širdyje – Muitinės gatvėje, VU Kauno fakultetas istorine XVI–XVII a. aplinka primena senojo Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį.

VU Kauno fakultetas – tarpdalykinis, daugiakryptis fakultetas, subūręs vertimo, literatūrologijos ir lingvistikos; ekonomikos, vadybos, finansų ir rinkodaros; IT, MarTech ir FinTech tyrėjus ir dėstytojus. Čia vykdomos visų trijų pakopų (bakalauro, magistrantūros, doktorantūros) humanitarinių, socialinių, informatikos mokslų, verslo ir viešosios vadybos krypčių grupės studijos.

Fakultetas telkia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių studentus – tokiame daugiakultūriame fakultete mezgasi tarptautiniai bendradarbiavimo ryšiai ir formuojasi tarptautinė alumnų bendruomenė. Alumnai tęsia bendradarbiavimą studijų procese, palaiko ryšius su bendruomene dalindamiesi savo profesine patirtimi ir praktinėmis žiniomis, mielai dalyvauja kultūrinėse veiklose, remia naujas Fakulteto iniciatyvas.

VU Kauno fakulteto mokslininkai užsiima Lietuvos visuomenės edukacija: įmonėms ir institucijoms siūlo įvairių mokymų ir paslaugų (pvz., kibernetinio saugumo, MarTech), moksleivius įtraukia į praktinį studijų ir mokslo pažinimą (pvz., audiovizualinio vertimo dirbtuvės).

 

Neliečiamojo kapitalo investicijų valdymas

VU Kauno fakulteto neliečiamojo kapitalo subfondas – tai tvarus paramos administravimo modelis, kuomet gauta parama ne išleidžiama, bet profesionaliai investuojama į įvairias turto klases, o uždirbta investicijų grąžą skiriama fakulteto reikmėms.

VU fondo investavimo strategija remiasi pasiteisinusia tarptautine praktika: plačiai diversifikuotas portfelis; rizikos valdymas ir išskaidymas; investavimas globalioje rinkoje. Subfondo kapitalas investuojamas kartu su pagrindinio fondo kapitalu. Išmokos VU Kauno fakultetui dydžiui apskaičiuoti taikomas 2,5% (arba individualiai sutartas) paskirstymo rodiklis. Išmoką viršijanti investicijų prieaugio dalis reinvestuojama.

Dalį investicijų grąžos reinvestuojant metams bėgant subfondo vertė augs eksponentiškai. Susipažinkite su žemiau pateikta simuliacija, kaip per ateinančius 100 metų augs 100 tūkst. Eur vertės pradinis kapitalas ir kokią grąžą tai generuos fakultetui.

Investicijų grąža – mokslo talentams

VU Kauno fakulteto subfondo investicijų grąža bus naudojama studentų stipendijoms steigti. Ateityje investicijų grąža fakultetui suteiks galimybę pritraukti talentingus mokslininkus, dėstytojus, tyrėjus.

 

Skirkite paramą ir skleiskite žinią!

Greitai ir lengvai skirkite paramą internetu, skleiskite žinią fakulteto bendruomenėje. Prisidėkite prie VU Kauno fakulteto augimo ir tarptautinio konkurencingumo! Parama profesionaliai investuojama, iš uždirbtos investicijų grąžos finansuojami fakulteto mokslo talentai.

_

Paramą galima skirti ir bankiniu pavedimu:

Sąskaitos numeris → LT22 7300 0101 8118 5087 (AB „Swedbank“)
Paskirtis → Parama VU Kauno fakulteto neliečiamojo kapitalo subfondui
Gavėjas → Paramos fondas Vilniaus universiteto fondas ( į/k 304222713)

Kai paramos suma didesnė kaip 14,5 tūkst. eurų, reikalingas notarinis sutarties tvirtinimas, kuriuo pasirūpins Vilniaus universiteto fondas. Susisiekite jums patogiu būdu.

_

Daugiau apie → VU Kauno fakultetą

Kontaktinis asmuo:

Rima Kubiliūtė
VU Kauno fakulteto Viešųjų ryšių grupės vadovė
rima.kubiliute@knf.vu.lt
+370 687 27254

Subfondo rėmėjai

Juridiniai rėmėjai

 • ACME Grupė

Fiziniai rėmėjai

 • Parėmė anonimiškai
 • Dalia Pan
 • Diana Stasiulaitienė
 • Nerijus Čepauskas
 • Aušra Isaikinienė
 • Edita Malūkienė
 • Algirdas Pukis
 • Valdas Jazbutis
 • Parėmė anonimiškai
 • Mindaugas Dirgincius
 • Rolandas Šimoliūnas
 • Rita Palšienė
 • Tomas Palšis
 • Justinas Noreika